Silva 3 Classic - 13 kg

Produkt: váha 13kg kuch.mech., SILVA Classic. vč.mísy 3,1l V případě požadavku konkrétní barvy nás prosím kontaktujte a prověříme její dostupnost. U nás v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz...
1 227 Kč
Garantovaný nákup z MOJE železářství

Skladem • 1 varianta79 Kč89 % • 155 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma97 % • 47 662 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč84 % • 6 731 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Pentola.cz

• Je to klasická váha vždy připravena k použití
    • Nemusím se starat o baterii jako u digitální váhy
    • Je spolehlivá a přesná
    • Dají se vážit i těžší věci (až do 13kg)

Jsem na tento typ váhy zvyklá a mám s ní dobré zkušenosti.
    Doporučuji tento typ klasické kuchyňské váhy

• Klasická váha
    • Pokud člověk nechce digitální tak nic.

Ideální dárek pro babičku která si na modernosti napotrpí

Produkt: váha 13kg kuch.mech., SILVA Classic. vč.mísy 3,1l

U nás v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz prodáváme více než 50 000 produktů. Proč nakoupit kvalitní zboží a příslušenství za rozumné ceny právě u nás?

• Potřebujete poradit s vybraným zbožím z této kategorie?
  • Rychlá expedice až k Vám domů. Nakupujte z pohodlí domova.
  • Pro domácnosti, kutily, řemeslníky, živnostníky a firmy v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz
  • U nás v e-shopu si vyberete z více než 50.000 produktů.
  • Dům - Dílna - Zahrada - Elektro - Kancelář - Koupelna - Kuchyně - Chovatelství - Auto a moto.
  • Máte nějaké dotazy? On-line zákaznická podpora: Pondělí - Pátek | 8:00 - 14:30.
  • Osobní odběr je možný na základě výzvy k vyzvednutí na adrese Brněnská 4646/69 - Prostějov.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• nemá chybu
  • , zakoupeno v Pentola.cz

• Je to klasická váha vždy připravena k použití
    • Nemusím se starat o baterii jako u digitální váhy
    • Je spolehlivá a přesná
    • Dají se vážit i těžší věci (až do 13kg)

Jsem na tento typ váhy zvyklá a mám s ní dobré zkušenosti.
    Doporučuji tento typ klasické kuchyňské váhy

• Klasická váha
    • Pokud člověk nechce digitální tak nic.

Ideální dárek pro babičku která si na modernosti napotrpí

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Odkulinare.cz

• Klasická váha s váživostí do 13kg.
    • Žádné baterie a displeje.
    • Pokud doma v kuchyni potřebujete zvážit cokoli, je po ruce.
    • Sundáte misku, dáte větší můžete vážit třeba úrodu ze zahrady

Doma hodně peču a zavařuji a kolikrát potřebuji zvážit větší
    množství ovoce, tato váha je prostě nejlepší. sundáte malou
    misku, nahradíte jakoukoli jinou, vyvážíte a můžete vážit
    jabka, jahody, nebo vrh štěňátek jestli přibývá a roste.

• , zakoupeno v Odkulinare.cz

• Velice dobrá mechanická váha.

Protože váhu v tomto provedení máme asi 10 let.
    Jednoduché seřízení i obsluha.
    Určitě bych tuto váhu doporučil
    Koupili jsme jí jako dárek pod stromeček.

• , zakoupeno v Kuchyňsképotřeby.cz

• klasika

jednoduchost

• , zakoupeno v Partnermarket

• velmi dobry

manzelka si to pochvaluje

• , zakoupeno v Partnermarket

• Nejlepší cena na trhu. Klasická váha , která nežere baterky a spolehlivě váží.
    • zatím nic.

Digitální šmejdy už mi nesmí domů. Toto je výrobek vlastně velmi ekologický, protože nespotřebovává žádnou energii a nezatěžuje prostředí.