Sencor SKS 7300

Kuchyňská váha Strongman Váživost do 30 kg Velký LED displej s bílým podsvícením Funkce Tare & Hold Mé hlavní přednosti Mám dostatečnou rezervu, abyste na...
Garantovaný nákup z MNOHO

Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 6 168 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč90 % • 285 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 86 303 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 47 736 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové služby50 Kč99 % • 10 709 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové služby50 Kč100 % • 3 500 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 39 409 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 192 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek59 Kč97 % • 108 626 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 509 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 53 003 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 26 317 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 566 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 4 311 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 837 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 10 862 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta100 Kč100 % • 3 406 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč96 % • 2 120 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč247 neověřených recenzíDalší informace
Info v obchodu59 Kč94 % • 4 240 recenzíDalší informace

Barva
stříbrná
Mísa

• , zakoupeno v BLACK Monday CZ

Jednoduché ovládání, přesně co jsem chtěl.

• , zakoupeno v Allegro.cz

• funkce perfektně fungují
    • přesnost odpovídá
    • robustní konstrukce
    • bezpečně zabaleno

Nákup ke kterému nemůžu nic namítat. Jsem velmi spokojen. Ideální váha kdo má hospodářství a zahradu....Jediná funkce mi tam schází, - přičítání pokud vážíte stejnou věc navícekrát aby jste nemuseli zapisovat a pak sečítat. Při vážení mokrých věcí jsem nezjistil , že by vlhko bylo problém, vše je hladké a utěsněné. Velký svitící displej je skvělý.

Barva
stříbrná
Mísa

Kuchyňská váha Strongman

• Váživost do 30 kg
  • Velký LED displej s bílým podsvícením
  • Funkce Tare & Hold

Mé hlavní přednosti
Mám dostatečnou rezervu, abyste na mně zvážili opravdu všechno, co se v kychyni může objevit.
Kromě klasické funkce „Tare" pro dovažování ingrediencí a odečítání vážených nádob, disponuji také funkcí „Hold" – to kdybyste chtěli vážit třeba opravdu velký hrnec, přes který by nebylo vidět na můj stylový bílé podsvícený displej. Funkci snadno zapnete 3sekundovým stiskem tlačítka - na displeji se rozsvítí ikonka zámečku. Pak už zůstane výsledek vážení na displeji zobrazen, i když objemný předmět sejmete.

Pyšním se elegantním čistým designem z nerezové oceli. Ovládám se snadno pomocí dvou dotykových tlačítek přímo u velkého výborně čitelného bíle podsvětleného displeje.
O přesné vážení se starají senzory v nožičkách, proto je třeba mě stavět na rovnou a pevnou plochu.
A když na mě pro bublající hrnce a kypící pánvičky zapomenete, nic se nestane, po chvíli se automaticky vypnu.

Vlastnosti
Váživost do 30 kg / přesnost vážení = 2 g
Funkce Tare pro dovažování ingrediencí
Funkce Hold pro zobrazení hodnoty i po sejmutí váženého předmětu
Povrch z nerezové oceli
Velký LED displej s bílým podsvícením
Dotykové ovládání

Šířka: 31 cm
Hloubka: 25,6 cm
Hmotnost: 1,15 kg
Barva: Nerez

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v BLACK Monday CZ

Jednoduché ovládání, přesně co jsem chtěl.

• , zakoupeno v Allegro.cz

• Vše proběhlo správně a výrobek kvalitní

• nerezové provedení
    • velký LED display
    • váží až do 30kg
    • přičítání vážení
    • zámek hodnoty váhy
    • sama se vypne po určité době
    • asi NIC

Koupila jsem si po pečlivém výběru tuhle novou váhu a jsem s ní moc spokojená. Tento měsíc jsem jí hodně využila při pečení cukroví a ted při vaření o svátcích. Funguje skvěle a v kuchyni i pěkně vypadá. Rozhodně doporučuji, je chytrá a má moderní design.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Skvělý dárek
    • Plocha
    • Přesný ukazatel
    • Materiál

Display, plocha, vše super. Zde není co dodat. Děkuji za nákup, funguje skvěle. Děkuji a doporučuji.

• Velká plocha
    • Digitální display
    • Vzhled
    • Přesnost
    • Led display
    • Nosnost

SKVĚLÁ váha. Opravdu spoustu funkcí. Jsem vděčný za tu velkou plochu. Vzhledově vypadá skvěle. Display je čirý a jasný. Za mě naprostá spokojenost. Děkuji.

• , zakoupeno v planeo.cz

• velký sešikmený prosvícený displej