Sencor SKS 5330

TOP 47 v kategorii Kuchyňské váhy

Sencor SKS 5330

Elegantní kuchyňská váha Sencor SKS 5330 s čistým designem v kombinaci černé a bílé barvy. Tlakové spuštění váhy. Jednoduché ovládání pomocí dvou dotykových tlačítek přímo u...
Garantovaný nákup z ONLINESHOP.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 4 124×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 512 073×recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta50 Kč99 % • 10 697×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta50 Kč100 % • 3 496×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 27 696×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 26 242×recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč95 % • 13 081×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód69 Kč97 % • 47 587×recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 16 161×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 6 240×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč95 % • 39 403×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 14 669×recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 108 200×recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 240×recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 52 934×recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 12 974×recenzíDalší informace

Mísa

• , zakoupeno v TIVIS.cz

• vzhled
    • rychlost doručení

Manželka je nadšená, ani jsme nevěděli, že objednáváme skleněnou váhu za ty peníze a vypadá fakt luxusně, takže ji má vystavenou na kuchyňském ostrůvku a nemusí být schovaná někde v šuplíku.

• , zakoupeno v TEshop

jsem spokojená

Barva
černá
Mísa

Elegantní kuchyňská váha Sencor SKS 5330 s čistým designem v kombinaci černé a bílé barvy. Tlakové spuštění váhy. Jednoduché ovládání pomocí dvou dotykových tlačítek přímo u velkého výborně čitelného bíle podsvětleného displeje. O přesné vážení se starají senzory v nožičkách, proto je potřeba váhu stavět na rovnou a pevnou plochu. Váha je také vhodá pro dovažování ingrediencí a odečítání vážených nádob. Ideální k vážení potravin do 5 kil s přesností vážení 1 g.

Vlastnosti:

•  Váživost do 5 kg
  •  Způsob zapnutí: tlakem nebo zatížením váživé plochy
  •  Funkce Tare pro dovažování ingrediencí
  •  4 senzory pro vyšší přesnost vážení
  •  Tvrzené Sklo / Snadné čištění
  •  Automatické vypnutí
  •  Velký LCD displej s bílým podsvícením
  •  Dotykové ovládání
  •  Ukazatel slabé baterie a přetížení
  •  Automatické vypnutí
  •  2× 3V Lithiová baterie CR2032

Rozměry: Průměr 205 mm × 18 mm

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 27 696×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 247 112×recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

• , zakoupeno v TIVIS.cz

• vzhled
    • rychlost doručení

• velmi přesné vážení a citlivost
    • celoskleněná deska
    • snadná omyvatelnost
    • funkce pro dovažování
    • krásně čitelná a velmi dobře reagující tlačítka
    • zatím o žádné nevím

produkt funguje a nám vyhovuje

• čistý jednoduchý design
    • přesné vážení
    • dobře se čistí
    • dobře čitelný displej

spolehlivá váha, které není co vytknout, používám skoro každý den a jsem spokojená

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v TEshop

• váží naprosto perfektně
    • krásná černá barva v luxusním skleněném provedení
    • automaticky se vypíná

jsem spokojená

• - spuštění tlakem na váhu
    • - funkce Tare pro dovažování
    • - tvrzené sklo x snadno se čistí
    • - velký podsvícený CD displej
    • - ukazuje přetíženíi slabou baterii
    • - designově vypadá velice dobře
    • - automaticky se vypíná
    • - skvělá cena

Ačkoliv jsem muž, rád si vařím a peču. Jsem už důchodce a mám na to čas. Váha se mi moc líbila už vzhledem v bílé barvě.
    Myslím, že je to kvalitní váha za skutečně rozumné peníze. Funguje zkrátka jak švýcarské hodinky. Všem kuchařkám a nejen jim, vřele doporučuji. Neudělají chybu.

• - váží už od 1g do 5 kil
    • - snadné čištění x kvalitní sklo
    • - velký dobře čitelný displej s podsvícením
    • - ukazuje slabé baterie
    • - ukazuje přetížení
    • - váží přesně - mám porovnáno a vyzkoušeno

Vzhledem působí luxusně v té bílé barvě na dřevěné lince. Zároveň skvělá cena za kvalitní produkt. Určitě doporučuji.

• podsvícený a dobře čitelný displej
    • přesnost a rychlost vážení
    • lehké ovládání
    • akorát velikost
    • ukazatel vybité baterky
    • černá je hezká a jednoduchá, ale mohlo by být více barev

funguje dobře

Jednoduchá a praktická váha, dobře se ovládá, super je funkce díky které dovážíte další ingredience. Přesně vážní, u minulé váhy se mi stávalo, že pokaždé ukazovala jinak. Super

• líbivý design, mohu jí mít na kuchyni i jako doplněk
    • postupné dovažování přísad
    • vysoká přesnost vážení
    • vrchní deska z tvrzeného skla
    • jednoduchá obsluha¨
    • dobře se čistí
    • nic jsemnenašla

Jsem s touhle váhou moc spokojená, dobře se mi s nípracuje, při vaření a pečení, protože má možnost postupného dovažování a dobře se udržuje.