Orion 7462

Váha kuchyňská ORION 7462 Mechanická kuchyňská váha s plastovou odnímatelnou miskou. Při vážení větších objemů můžete misku nahradit jakoukoli větší nádobou. V návodu je také...
Garantovaný nákup z decoDoma

Skladem • 1 varianta% Slevový kód69 Kč97 % • 26 330 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta64 Kč96 % • 2 278 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variant93 % • 8 809 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta49 Kč96 % • 86 394 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 30 212 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 51 251 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 2 698 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 249 314 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta96 % • 10 300 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč100 % • 883 recenzíDalší informace

Barva
bílá
Mísa

• , zakoupeno v decoDoma

Měla jsem tu samou skoro padesát let,teď mi upadla a přestala vážit.Jsem spokojená,nová je samozřejmě hezčí,ale hlavně v á ž í.

• , zakoupeno v OzdobDort.cz

• Kvalitní provedení. Přesné měření. Nemusím pořád řešit baterie a je kdykoliv k dispozici.

Oproti digitální váze - je s mechanickou váhou práce v kuchyni trochu pomalejší - v případě "vynulování" pokaždé JINÉ misky (když nepoužíváte pořád tu stejnou misku) trochu déle trvá než si ji vyvážíte na 0 g. Ale je to jen o zvyku a praxi.

• , zakoupeno v 4home.cz

• nejpřesnější váhy na trhu

Užasné váhy,měla je moje babička,maminka a po letech používání jsem ty staré vyměnila za nové. Nejpřesnější typ váh co u nás byl,stará klasika,v novém kabátě. Neznám lepší. Pokud chcete udělat radost babičkám nebo maminkám,co pečou doporučuji. Jako dárek udělají 100% radost. Cena rozhodně odpovídá kvalitě. Digitální váhy jim nemohou konkurovat. Vlastní zkušenost.

Barva
bílá
Mísa

Váha kuchyňská ORION 7462

Mechanická kuchyňská váha s plastovou odnímatelnou miskou. Při vážení větších objemů můžete misku nahradit jakoukoli větší nádobou. V návodu je také popsán návod na možnost připevnění podložky na využití váhy k vážení malých dětí (podložka není součástí výrobku).

Vlastnosti: - Váživost 13 kg, díly stupnice po 10 g

Váha kuchyňská ORION 7462

Vlastnosti:

• Váživost 13 kg, díly stupnice po 10 g
  • Aretace
  • Materiál: kov, plast
  • Rozměry: 29x18x10 cm, hloubka misky 3 cm

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v OzdobDort.cz

• , zakoupeno v 4home.cz

• nejpřesnější váhy na trhu

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

OK

• Vydim i bez brýlí
    • Věřím že ji najdu misto i v malé kuchyni

• OK
  • , zakoupeno v Odkulinare.cz

• Kvalitní provedení
  • , zakoupeno v Orion

Nejlepší váhy není zapotřebí měnit drahé baterie a jsou přesné.

• , zakoupeno v tipa.eu

Pokud potřebujete vážit maso (třeba při bourání masa - což se nedělá doma v teple kuchyně, ale většinou někde v chlaďáku) je k nezaplacení mít pořádnou mechanickou váhu, které nevyplivnou baterky, protože je v teplotách pod nulou :D

a samozřejmě i v té kuchyni je k nezaplacení, má vlastní misku, nemusíte furt hledat nějakou jinou a váží víc jak 2 kg :D

• , zakoupeno v tipa.eu

Nám vyhovuje klasická váha než digitální.