ECG KV 119

Skladem • 1 varianta99 Kč91 % • 9 351 recenzíDalší informace

Barva
Fialová

• , zakoupeno v elektrospecialista

S tímtio výribkem mám vlastní dobrou zkušenost, objednala jsem ho jako dárek.

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Vážení na šálky
    • Dovažování
    • Dobrý poměr cena-kvalita
    • Přivítala bych jinou barvu, ale na druhou stranu, barva neváží
    • Váhu používám asi 10 měsíců, postupně začíná mizet písmo, takže už ji nelze používat jako odměrku - efekt vážení na šálky

Optimální velikost, snadno se uloží v kuchyňské lince
    Vzhledem k tomu, že používám recepty z internetu, nemusím využívat jiný převodník jednotek
    Obsluha a údržba jednoduchá
    Po krátké době nečinnosti se sama vypne, takže se šetří baterie
    Proti miskovým vahám snadná manipulace s odměrnou nádobou, především při práci s tekutinami
    Váživost do 3 kg mně vyhovuje, nevím jak by event. vyhovovala větší rodině
    Perfektní je také přesnost vážení
    Nemyslím si, že budu téhle koupě litovat

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• Váha je drobná,tudíž skladná,možnost odejmutí nádoby,vážení i na hrnky.
    • velmi malý a špatně čitelný displej

váha je kvalitní i přes nedostatek nečitelnosti displeje ke koupi doporučuji

Barva
Fialová

Praktická kuchyňská váha je vybavena odnímatelnou odměrkou o objemu 1 litru. Její funkce umožní nejen vážení surovin, ale také měření objemu tekutin. Váživost je až do hmotnosti tří kilogramů s přesností měření na 1 gram/1 mililitr. Ovládací prvky a displej jsou šikovně umístěny na rukojetia umožní Vám snadné a pohotové ovládání. Mezi užitečnými funkcemi nechybí automatické vynulování a ani automatické nebo manuální vypnutí váhy. Součástí balení je 3 wattová baterie. • Praktická odnímatelná plastová odměrka (1000 ml)• LCD displej• Maximální nosnost do 3 kg• Měřicí rozlišení 1 g / 1 ml• Možnost volby jednotek (g/lb.oz, ml/fl .oz, cup)• Možnost měření objemu vody, mléka a oleje• Funkce dovažování s praktickou funkcí TARE• Automatické vynulování• Automatické a manuální vypnutí• Indikace přetížení a slabé baterie• Protiskluzové plošky• Napájení 1 × 3 V lithiová baterie (součástí balení)

Technické parametry

• Šířka (cm) : 21
  • Hloubka (cm) : 14.6
  • Hmotnost (kg) : 0.29

• , zakoupeno v elektrospecialista

S tímtio výribkem mám vlastní dobrou zkušenost, objednala jsem ho jako dárek.

• , zakoupeno v KupToTu.cz

Váživost do 3 kg mně vyhovuje, nevím jak by event. vyhovovala větší rodině
    Perfektní je také přesnost vážení
    Nemyslím si, že budu téhle koupě litovat

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• Váha je drobná,tudíž skladná,možnost odejmutí nádoby,vážení i na hrnky.
    • velmi malý a špatně čitelný displej

váha je kvalitní i přes nedostatek nečitelnosti displeje ke koupi doporučuji

• , zakoupeno v Alza.cz

• Příjemné vážení sypkých hmot na přípravu těst. Velkou výhou je že umí odněřovat šálky, tak se nemusí složitě hledat stejné hrníčky :-)
    • poměrně brzy se váha vypne

Váha mě překvapila svou jednoduchostí v ovládání, sice mě trošičku vadí, že se brzy vypíné, ale na to jsem si poměrně za krátký čas zvykl. Překvapila mě fukce "CUP", která umí odvážit hrníčky, tak už nemusím hledat pokud možno stejné hrníčky, při přípravě pokrmů z "hrníčkových" kuchařek. Doporučuji všem dobrým hospodyňkám k přípravě výborných pokrmů. Myslím si že cena váhy s jejími vlastnostmi je SUPER. Kromě toho nemusí být původní odměrka což je výborné

• , zakoupeno v 123shop.cz

• úžasný pomocník

jsem ráda že ho mám

• Svzndavací měrka
    • Nemá jištění proti vypadnutí

Je dobrý že je výběr v barevné škále

• , zakoupeno v Alza.cz

Trochu citlivější ale je super

• , zakoupeno v Expert.cz

praktická věc, možnost odměřování kapalin

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

bez chyby