Bravo B 5043

Dobrý nápad umístit váhu přímo na zeď. Aspoň je vždy po ruce. Líbí se mi i nový zajímavý design. Kdo máte rádi novinky, tak vřele doporučuji. U tohoto modelu je zajímavá...
Doporučená nabídka Elektrochram

potřebovala jsme váhu na stěnu

max.spokojen

Výška
0 mm

U tohoto modelu je zajímavá možnost umístění váhy přímo na stěnu. Tuto variantu může řada z vás uvítat, leckdy to může být i praktické. Váživost je do 3 kg, z funkcí je tu dovažování (TERA) a automatické vypnutí. Baterie 4 ks AAA součástí balení.

Vážící deska je umístěna sklopném ramenu. A právě kloub ramene bývá u podobných vah slabé místo, ne však u tohoto modelu. Je standardně testován zátěží 30 kg! Tedy 10 násobkem maximální váživosti. Totální zátěž kloubu je ještě větší, a proto spíše vytrhnete váhu ze zdi, než poškodíte kloub. Sklopné rameno má také spolehlivou fixaci v obou koncových polohách.

• moderní design
  • možnost instalace na stěnu nebo na rovný povrch
  • funkce dovažování

• , zakoupeno v ELCHO.CZ

• chybí miska a návod na přepínání

potřebovala jsme váhu na stěnu

max.spokojen

• nazdárek,pro mám snad jen skladnost
    • po roce používání se nám zbláznila ,když na ni položím kilogram tak se na displeji ukáže 320g

...........................!!!

• , zakoupeno v Levnyelektro

• skladnost,využití nejen v kuchyni
    • zdroj nabíjení

spokojena