Tesla KV 502

5 kg
Přesnost vážení
1 g

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Prostě váha... Velmi pěkný design.
    • NIc.

Myslím, že kvalitní a velmi pěkný výrobek.

• , zakoupeno v Fajn-Naradi

• hvalitní a přesná

mohu vřele doporučit

• váží na gramy
    • pěkný design, nerezová
    • má funkci minutky
    • při zapnutí minutky by mohl zhasnout displej a rozsvítit se při zmačknutí tlačítka, dle mě to vybíjí baterii

měla jsem váhu, která vážila s přesností +-20 g, takže jsem naprosto spokojená

Maximální nosnost
5 kg
Přesnost vážení
1 g

Váha kuchyňská TESLA KV-502X  Luxusní nerezové provedení.

Technické údaje:

• váží do 5 kg s přesností 1 g
  • velká miska z nerezavějící oceli o objemu 2 l
  • funkce dovažování
  • automatické vypínání
  • indikace přetížení a vybití baterie
  • velký LCD displej 46x21,5 mm
  • vysoká přesnost tenzometrického senzoru
  • vestavěná kuchyňská minutka
  • vestavěný teploměr
  • vynulování hmotnosti obalu
  • napájení 9V baterie (není součástí balení)

Obsah balení: - 1 x váha

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Prostě váha... Velmi pěkný design.
    • NIc.

Myslím, že kvalitní a velmi pěkný výrobek.

• , zakoupeno v Fajn-Naradi

pípnutí při zapnutí není nic hrozného

• , zakoupeno v SANDI

Super

• , zakoupeno v Elektro-MH

• -pěkná a praktická váha za dobrou cenu
    • -baterie by mohla být součástí balení

celkově ok

• provedení
    • kvalita
    • všestrannost

Váha má mikrotlačítka (spolehlivější než senzory), podsvětlení a velkou 9V bater. Přídavné funkce a výborné provedení.
    S výrobkem jsme velmi spokojení.

• Podsvícený čitelný displej
    • Snadné ovládání
    • Multifunkční
    • Nerez
    • Lehká
    • Levná
    • Zatím nic

Váha předčila mé očekávání. Velice pěkně zpracovaný a kvalitní design, snadné ovládání i údržba, čitelný podsvícený displej. Poměr cena/výkon určitě za to stojí a koupě rozhodně nelituji.

• , zakoupeno v EVA.cz

• S produktem jsem spokojena.
    • Váha je praktická, dobře ovladatelná a má i hezký design.
    • Zatím nic.

Vybrala jsem tuto váhu pro mou dceru k Víánocům. Měla dobré recenze a také dobrou cenu.
    Dcera je spokojená a doufá, že to tak dlouho vydrží.

• , zakoupeno v Tuzík.cz

spokojen

• pěkný design
    • podsvícený displej
    • tlačítka jsou lepší než dotykové ovládaní

Hledala jsem váhu s tlačítky, jelikož už jsem udolala asi tři skleněné váhy s dotykem. Vždycky mě přestaly fungovat. Tato váha mě zaujala designem a příjemnou cenou. Použila jsem jí asi pětkrát a jsem naprosto spokojená. Velká výhoda je podsvícený displej.